Få dit budskab på farten til fordelagtige priser...
Business Kolding har indgået et samarbejde om annoncering med Instore Images, som giver medlemmerne af Business Koldings foreninger 65 pct. rabat ved annoncering på fladskærme i hele landet.
Dit budskab kan nå direkte ud til familier, forretningsfolket, håndværkere, de unge, eller de lokale, afhængig af hvor og hvornår du vælger at placere dine visninger på fladskærmene.
Skærmene hænger på 92 lokationer fordelt over hele landet – primært på servicestationer.
Du vælger selv, om du ønsker at annoncere lokalt eller i et bredere område, samt hvad tid på ugen eller døgnet du vil annoncere - f.eks. i weekenden, op til weekenden, eller i hverdagene. Det er muligt at annoncere på op til 189 fladskærme i hele Danmark.
Ring direkte til Instore Images på 70 22 36 97. Husk at oplyse, at du er medlem af en af Business Koldings foreninger, så får du automatisk 65 pct. rabat på bruttopriserne.